Gość
11 lipca 2012 o 11:20
Liczba postów: 139237
Dyrektor nam napisal (…) „Odmowa zwrotu kwoty nienaleznej pomimo swiadomosci braku podstaw do jej otrzymania, jest sprzeczna z obowiazujacym prawem” koniec cytatu
Prosze mi napisac, ktory z konsulatntow ma swiadomosc jaka premie dostanie? Kto jest w stanie na podstawie wszystkich wyliczen, wzorow, wag wazonych powiedziec ze dostanie premie w kwocie xyz? JA nawet nie jestem wstanie jej wyliczyc z dokladnoscia do 100 zl.
Moim zdaniem zaglosowanie jest przyznaniem sie do tej swiadomosci, tylko niezle zakamuflowane. zaczely sie telefony z gory ze trzeba zaglosowac, pomimo ze napisali ze jak sie nie zaglosuje to sciagna w 6 ratach.