Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138974

W zasadzie nie wiem o co tutaj szum. Jak ktoś dostaje za dużo hajsu to siedzi cicho, ale żeby odrazu nazywać okradaniem odbierając pieniądze, które nigdy do nich nie należały? Nie ma nic za darmo w tych czasach a za błędy się płaci! Manovar, ja jakoś jestem w spółce PTC i w porównaniu do reszty operatorów traktują mnie najchojniej!