Gość
9 lipca 2012 o 18:47
Liczba postów: 139207
Czy te mapy faktycznie odzwierciedlają rzeczywistość ? W/g nich najsłabszy zasięg ma Polkomtel czyli Plus , a Play ma taki sam zasięg co T-mobile i Orange . To dlaczego to Plus udostępnia swój tak słabiutki(?) zasięg Playowi a nie odwrotnie ????