Start Forum Odpowiedz na:

patryk123
Członek
Liczba postów: 674

Jak mieszkasz gdzieś na uralu lub prerii to nie masz zasięgu hehehe U mnie net mobilny ciągnie max kresek. w PLAY . Jak ktos mieszka w lesie gdzie spadnie 10 cm śniegu i jedyne wyjście z sytuacji to helikopter to sory .