Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139208

Czy w nokii 500 jest gdzieś widoczne ile znaków w smsie zostało wykorzystanych, a jeśli tak to gdzie? Bo jakoś nigdzie tego nie widzę…