Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

po co mi waznosc konta na rok jak i tak
doladowywalem 50 zl co 50 dni by te 50 dni
rozmawiac darmo, rewelacyjna oferta (mam
rodzine w play i + 1 gb za 10 zl, NO
REWELACJA WOW, DZIEKI PLAY!!!!!!!!!!!!