Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139208

„2600z zł za telefon… Masakra…” i co w tym dziwnego? ja za Nokia Oro dałem 3500zł, za Nokia 8800 Arte Gold 4900zł a za Nokia 8800 Arte Sapphire 3150zł, za Nokia N8 1500zł, za Nokia E7 1900zł, za Nokia N9 2200zł, za Nokia C6-01 1000zł a za Nokia E6 1300zł no i za Vertu Constellation Quest 28500zł… acz masz rację, za to plastikowe g…wno od Szajsunga nie dałbym nawet 100zł.