Gość
22 czerwca 2012 o 07:57
Liczba postów: 139207
Alice -> ja swój odbiorę pewnie po weekendzie z komputronika to będę mógł coś więcje o nim napisać, aczkolwiek z tego co czytałem – recenzje były bardzo pozytywne dlatego sam się zdecydowałem. Jak za tablet za mniej niż 700zł, zapowiada się całkiem solidnie. Aparat nie będzie jego najmocniejszą stronę bo ma małą rozdzielczość, ale dzięki androidowi 4.0 będzie już można popracować sobie na nim. Mam nadzieję, że zakup okaże się udany i recenzje nie będą się mylić 🙂