Gość
10 czerwca 2012 o 16:36
Liczba postów: 139206
leze i kwicze ze smiechu 🙂
kurde, radio to po prostu podstawa w telefonie, faktycznie jak nie bedzie iphone 5 z radiem to koniec Apple…hahah, dawno sie tak nie ubawilem 🙂
Pen byl zgloszony do patentu za zycia Jobsa, blokowanie konkurencji mialo swoje apogeum takze za zycia Jobsa.
Pisul, dobrze ze masz jakas stara Nokie z radiem,…w sumie pewnie Nokia przez to teraz ma klopoty , poniewaz w nowych telefonach nie posiada modulu radia 😀
ps: dzieki za poprawienie humoru w ten deszcowy dzien 😉