Gość
23 maja 2012 o 16:06
Liczba postów: 139230
Śmieszne co się stało z nokią. mam nokię C3-01 od września 2011 i była już na gwarancji 3razy 2 razy naprawili ją a za trzecim razem zerwali gwarancję rzekomo telefon miał być zalany co nie miało miejsca. Ale ja tak im tego łatwo nie popuszczę. Pozdro dla wszystkich.