Start Forum Odpowiedz na:

Blom
Uczestnik
Liczba postów: 2972

Ja bym się tak nie zachwycał profilem z darmowymi gadkami. 29gr do 24lipca a później 64gr. 0,64*30=19,20 Pakiet internetowy był 200mb za 9zł teraz jest 150mb SMS w ewnątrz sieci to też niza 9zł czyli jakby nie patrzeć to to są podwyżki a nie jakiaś rewolucja w plusie. SMS wewnątrz sieci wyglądają bardzo smutno w dobie kiedy nawet Orange daje do wszystkich.
Rocznej ważności nie komentuje bo to już ma każdy i plus w tym względzie nie zrobił wielkiej łaski.