Start Forum Odpowiedz na:

zbyszekswce
Uczestnik
Liczba postów: 1090

Tak już widzę jak Ivy tłumaczy, że dali 4,3 cala – chociaż wcześniej tłumaczyli, że 3,5 jest idealne bo można dosięgnąć wszędzie palcem! Uwierzę w 4 cale – ale nie da rady, żeby cały ekran SGS2 obsłużyć 1 ręką!