Gość
15 kwietnia 2012 o 10:33
Liczba postów: 139188
myślałem że prima aprilis już dawno minął…przecież już od dawna są podobne aplikacje na androida i symbiana mające niby ,,wykrywać” metal-ich skuteczność jest wielce dyskusyjna. Nie wierzę by znalazł się jakiś saper chcący wykorzystać to na prawdziwym polu minowym, samobójstwo gwarantowane