Start › Forum › Odpowiedz na:
Nie liczcie na wiele, ta konferencja niewiele będzie miała wspólnego z nową ofertą, bo jej po prostu nie będzie. To tylko konferencja o dalszej przyszłości Plusa. Czarnej przyszłości. Tak tylko sądzę 😉