Start Forum Odpowiedz na:

jareczeksz
Członek
Liczba postów: 58

W zasięgu WiFi jest darmowa, również jak ktoś ma net w telefonie czy tablecie aplikacja jest darmowa. Co prawda niedorobiona trochę bo np w Galaxy Mini brak przycisków odbierania połączenia, które natomiast są w Galaxy S+, ale może poprawią. Po za ty są bardzo duże opóźnienia w przekazywaniu darmowych wiadomości tekstowych. Testowano na telefonach w sieci Orange w zasięgu WiFi.