Gość
9 marca 2012 o 12:10
Liczba postów: 138960
No wlasnie ” tablet, a tablety są do internetu, multimediów” a ipad nie ma w przegladarce wsparcia pelnego flasha !czyli duza czesc stron nie otworzy, podobnie z multimediami. Od kilku lat divix/xvid to standard i kazdy film z internetu w tym formacie ogladne na telefonie za 400 zl a w ipadzie juz nie 🙂 A ceny ipada kazdy zna. Lepszym wyborem pod jakimkolwiek wzgledem jest jednak galaxy tab czy to 8.9 czy 10.1 czy ten najnowszy 13.1