Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139041

nie zła maszynka , tak jak mój przedmówca powiedział „jak przystało na Apple”. Ale nigdzie nie ma wzmianki oficjalnej że to „3”. tylko „The New iPad” lol.. a to ciekawe 🙂