Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139013

Już widzę te pytania w salonie zadawane przez małolatów i emerytów.

Macie tą nokie co ma 41 gigapixeli – oczywiście za 1zł w zetafonie bez zobowiązania ?