Moj Ojciec podpisal nowa umowe za 94 zl. abonamentu jest tv cyfrowa (raptem kilka kanalow, tvp 1, tvp2, polsat, tvn, i jeden w HD – tvn hd, tv regionalna, tvp seriale, national geographic, tvn turbo, tv Puls, TV 4), internet 1 Mb i telefon z nieograniczona iloscia rozmow na telefony stacjonarne. Internet i TV dziala bez zarzutu. Jednak telefon to DNO… Mimo, iz posiadam nowy aparat wysokiej klasy rozmowy sie zawieszaja jakbym rozmwial przez skajpa majac bardzo slabe łącze. Często muszę się rozłączać i nawiązywac połączenie od nowa, bo nic nie słychać w słuchawce. Trzeba tez wspomniec o bardzo niskiej jakości urządzeń do neostrady i dekodera do tv, zawieszają się, trzeba je często resetować a pilot do dokedora wygląda ładnie – to jedyna jego zaleta, wszystkie przyciski sa takie same, nie ma mowy o obsługiwaniu dekodera w ciemnym pokoju „z pamięci”.
Odpowiedz na:2018-01-25T00:42:38+01:00