Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139054

Jeżeli to wszystko prawda co pisze „niezadowolony z Belle” to należy omijać tę aktualizację do N-8 jak najbardziej. A swoją drogą chyba, ktoś z Nokii powinien za to odpowiadać aby nie chodziło do takich sytuacji. Mnie aktualizacja kojarzy się z czymś lepszym i poprawieniem paramartrów telefonu a nie doprowadzanie do sytuacji w kórych praktycznie nie jesteśmy zadowoleni z naszego aparatu.