Ja sobie bardzo chwalę widżet do wi-fi. Bo nie muszę zagłębiać się w menu, żeby szybko przerwać połączenie lub je zainicjować. Podoba mi się ta „żaluzja” opuszczana z szybkim dostępem do kilku funkcji, szkoda jednak, ze nie można sobie edytować tych funkcjonalności