Gość
18 lutego 2012 o 10:22
Liczba postów: 139208
Zainstalowałem Belle a po kilku dniach wróciłem do Anna, oto kilka powodów dlaczego:
1. Beznadziejny wygląd wygaszacza
2. Brak funkcjonalnego widgetu zegara (alarm, kalendarz, profil)
3. Widget kalendarza jest fatalny
4. Aplikacja wiadomości jest dużo gorsza
5. Gorsze w obsłudze wybieranie numeru.
Na plus zmieniło się … w sumie nic takiego, może trochę szybciej działa, ale jakiś wyraźnych różnic nie ma.