Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138970

Laptopa sprowadziłem do Polski poprzez Gold partnera biznesowego IBM. Komputerek jest świetny, bateria podczas aktywnej pracy + HSDPA wytrzymuje ok 4-5h. Modem wymagał odemnie hackowania Biosu ponieważ zakupiłem wersję bez 3G ale dodałem go do zamówienia jako dodatek do komputera, okazało się że nie jest na 'whitelist’ i komputer się nie podnosił 🙂 jak dobrze poszukacie to w necie pod hasłem x120e bios whitelist znajdziecie co trzeba. Komputer jak takiego 'pyćka’ bardzo szybki.