Gość
11 lutego 2012 o 09:16
Liczba postów: 139075
A ja tą Toshibe użytkuję i jestem z zakupu zadowolony. Nie jest to najtańszy ultrabook, ale jest lekki, mały i wydajny. Pod warunkiem zakupu wersji na procku i5, bo ta tańsza wersja na i3 nie ma nawet funkcji turbo cpu. Ja za swojego dałem w komputroniku dokładnie te 4499zł które podajecie w artykule. Czy lepszy od macbooka? Cóż, ten macbook który mi się podobał kosztował ok. 2 tysiące więcej, a nie miał specjalnie lepszych parametrów, więc Toshibe oceniam bardzo pozytywnie. Sprzęt jest bardzo lekki (1kg z groszami), mobilny, szybki … i o to chodziło.