Gość
21 stycznia 2012 o 18:09
Liczba postów: 139184
Tak kolega żebrze o głosy na innych forach:
„Witam, mam dużą prośbę, która wymaga małego wysiłku i mam nadzieje, że znajdą się osoby, które chcą mi pomóc
Biorę udział w konkursie i potrzebuję głosów na mój projekt.
Jeżeli możecie włączajcie stronę, komentujcie i możecie polubić (przycisk „Lubię to!”!)
KLIK
Możecie rozesłać znajomym, głosować można codziennie. „