Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139202

do tusk: to zrezygnuj z play, kto cię trzyma, idz do W3 i płac za kazde polaczenie oszustom, zdziercom, czyli W3 – dlaczego zdziercy- w tmobile byla promocja za 9 zł na 2 tygodnie darmowych rozmow w tmobile, jak zobaczyli ze ta opcja ma wziecie to co zrobili…. podniesli stawke na 18zl , a ludzie placa bez sensu i sa szczesliwi, wow