Start › Forum › Odpowiedz na:
Nokia z Windowsem? to tak jakby szynkę sypać cukrem… Modele z Symbianem gorzej się sprzedają BO NIKT JUŻ NIE WIE czy Nokia UBIŁA SYMBIANA czy NIE UBIŁA co jakiś czas pojawiają się sprzeczne informacje!