Gość
12 stycznia 2012 o 12:02
Liczba postów: 139208
Jeżeli mam być szczery to spodziewałem się wyświetlacza 4,3 cala oraz jeszcze cieńszej budowy. W chwili obecnej ta motka ma wyświetlacz tylko o 0,3 cala większy od Droida pierwszej generacji i jest ledwo 0,8 mm cieńsza…. Czekałem na ten telefon, ale w takim układzie będę się musiał mocno zastanowić, czy warto. W lutym będę w Stanach, więc jak wezmę do ręki i zobaczę cenę, to się zastanowię.