Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139183

Wiecie co panowie? Nie posłuchałam was i kupiłam nokię 500 i nie mam do niej ŻADNYCH zastrzeżeń! Wi-fi działa super.. Klawiaturka spoko.. A i jeszcze bateria.. bateria trzyma DŁUGO! I wcale nie jest wolny.. Jakbyście się wychowywali na takich telefonach jak moich to byście dopiero zobaczyli.. dobra nie chce mi sie pisać.. 😛 Nikt nie ma racji.. 😛