Start Forum Odpowiedz na:

PROZAK
Uczestnik
Liczba postów: 1932

operatorzy się śmieją z naiwnych abonentów, bo kare za takie przewałki dawno wkalkulowali w koszty. Tak jest za każdym razem i dalej ludzie się nabierają.