Gość
5 grudnia 2011 o 21:38
Liczba postów: 139041
Promocja jest super. Zwrot pieniędzy za telefon, który można podarować komuś w prezencie. Z regulaminu promocji wynika, że pieniądze można wykorzystać na co się chce i to do wszystkich sieci. Poza tym wcale nie trzeba doładowywać się regularnie co miesiąc, bo promocyjne środki wpływają na konto zawsze po doładowaniu za 25 zł. Miły gest zestrony operatopra, bo pierwszy zwrot kasy już w dniu zakupu.