Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138955

Niema co kupić doładowanie na stacji benzynowej, gdzie teraz każdy próbuje wydać jak najmniej bo benzyna droga, to jeszcze Play chce żeby ludzie zostawiali więcej kasy na stacji, promocja niby fajna ale nie trafiona w miejscu…. Miejscem np Biedronka by mogła być, ale ludzie nie Statoil…