Start Forum Odpowiedz na:

stalewiak
Uczestnik
Liczba postów: 445

A beszczelnosc olsatu najlepsza to taka ze jak mas zkoniec umowt to umowa przechodzi na beztrminowo za taka sama kwotę .ALE ALE JAK SPIER.. sie dekoder to juz ci go nie wymienia i musisz podpisac nowa umowe na np 2 lata . Tak było w moim przypadku

No chyba ze teraz nie dają dekoderów na własnosc to inna bajka .

Polsacie ogarnij sie i wypier… te VOD w liscie kanałów bo przez to bardzo dużo ludzi ucieka od was .