Ciekawe czy w niej głośnik też będzie się ciągle psuł. Sąsiad ma taką motorole poprzedniej edycji i w przeciągu niecałego roku już 3 razy wymieniali mu na gwarancji głośnik słuchawki i raz mikrofon a nie rzuca telefonem więc może i są odporne ale i na pewno awaryjne.