No i to się nazywa NOWOŚĆ 🙂 pomijamy wersję 3 – BO ONA JEST DLA TABLETÓW – i od razu celujemy w 4 robiąc klientom nadzieję na NIESAMOWITE NOWOŚCI – bo przecież jak to będzie wyglądało z poziomu Marketingowego – TEN FON MA TYLKO ANDROIDA 2.3 a tamten już 4.0!!!! 🙂