Start › Forum › Odpowiedz na:
Telefon niczego sobie. Niekoniecznie tylko dla pań szczególnie wersja czarna. Brak mi tyko zewnętrznego wyświetlacza żeby spojrzeć bez wachlowania klapką na godzinę czy sprawdzić kto dzwoni.