Gość
12 października 2011 o 18:47
Liczba postów: 139183
@Lena – nowosci jak nowosci, ale mi najbardziej zalezy na tym, zeby przy dotychczasowm poziomie rozmow placic mniej, bo niby co roku jak rpzedluzam oferte to dostaej jakis bonus i troche minut wiecej, z ktorych i tak nie w pelni korzytsam. Terza poszedlem innym tropem, zrobilem optymalizacje w killbillu i zobaczymy, jak bedzie. w kazdym razie umowa na o wiele mniejsza kwote, zasugerowana wyglada na to ze bede zadowolony, ale to po pierwszym pelnym miesiacu rozliczeniowym dam znac.