Gość
6 października 2011 o 12:38
Liczba postów: 139230
Play już chyba dawno nie wprowadził nic nowego. W ostatnim czasie głównie mówi się o ofertach w kontekście T-Mobile i Orange. Promocji nie brakuje, tylko kwestia potrzeb i oczekiwań. Jeśli chodzi o częstotliwość wprowadzenia dodatkowych możliwości to wydaje mi się, że mimo wszystko przoduje Orange- mam tu na myśli zniżki na telefony, 50 % więcej minut dla osób przedłużających umowę w biznesie etc. T- Mobile z kolei ma dobrą ofertę roamingowa. Miejmy nadzieję, że niebawem pojawi się też coś w Play.