Gość
5 października 2011 o 07:00
Liczba postów: 138974
Super, ze zostali przy 3.5″ ekranie. Dla mnie 4.0″ w SGS jest za duże do wygodnej obsługi kciukiem. Te wielkie ekrany nic nie wnoszą a coraz trudniej się to obsługuje. Dla mnie telefon musi być łatwy od obsługi jak np. jadę autobusem, który tańczy na zakrętach a ja jedną ręką obsługuję telefon a drugą trzymam się kurczowo by się nie wywalić.