Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139047

2 lata za pozno nokia juz utoneła w usa nie idzie japonia wycofuje europa jeszcze ma sentymenty al eone juz sie koncza tak wiec —- raczej porazka niz sukces !