Start Forum Odpowiedz na:

stalewiak
Uczestnik
Liczba postów: 445

OO kwestia lat i nadajniki naziemne padną bo jak wiadomo satelitarny bedzie miał wszedzie zasieg nawet na grenlandi 🙂