Start Forum Odpowiedz na:

Bita-po
Uczestnik
Liczba postów: 1040

Przeleciałem strone bez czytania… i chciałem napisać „gdzie są zdjęcia pozostałych dwóch?” Czy naprawde te „bezdotykowe” telefony śą takie poreczne i wygodne.
Naprawde nie wiem w czym tkwi fenomen tych modeli.