Gość
20 sierpnia 2011 o 15:41
Liczba postów: 138984
dobra oferta moim zdaniem.co nie doładujesz konta raz na 5 miesięcy za 50zł.pół roku co miesiąc 222 smsy,1 gb jak doładujesz konto za 10 zł masz do wykozystania,10 dni rozmów praktycznie bez limitów do play(i red bull),za sms atrakcyjna stawka 9 gr,tylko jest haczyk że jak konto wygaśnie to przepada kasa.