Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139014

samsung zaczyna robić to co kiedyś Nokia i Sony-mnożenie modeli (klonowanie) polegające na zmianie pewnych detali technicznych podstawowego modelu, w tym wypadku SGS I oraz II. Czy nie stwarza to zbytniej wewnętrznej konkurencji w ramach portfolio Samsunga i nie podraża to produkcji? Nokii i Sony Ericsson nie wyszło to na dobre i skończyły z tym…