Za 700 zł można pomyśleć nad zakupem! Wygląda ciekawie! Wiadomo, że to nie iPad ( pod względem jakości wykonania ) ani Galaxy Tab – ale jak ktoś nie ma 1,5-2 tysięcy na takie urządzenie a KONIECZNIE chce tablet – to wydaje się, że ten spełnia WIĘKSZOŚĆ funkcji tych droższych modeli! Najważniejsza dla mnie jest obsługa Flasha – której przecież nawet w iPadzie – z powodów czysto „biznesowych” oficjalnie brakuje…