Gość
30 lipca 2011 o 15:11
Liczba postów: 139233
Po prostu faktycznie zmienili roboczą nazwę DLNA na swoje potrzeby. Podobnie jak teraz standard WiDi. Generalnie we wszystkim chodzi o to samo. Plus dla Samsunga za ciągłe próbowanie czegoś nowego. A stanowisko w Złotych Tarasach naprawdę robi wrażenie i tam faktycznie to bardzo fajnie hula:) Ciekawe czy też chodziło by tak w domu;)