Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139239

Od 4 dni jestem posiadaczem STAR II 🙂 Coz mozna powiedziec o tym modelu : Nowszy brat tak popularnej Avili (ktora tez mialem) troszke odswiezony i niestety brak mu GPS-a. System Bada pracuje dosyc stabilnie i jesli nie odpalamy kilku aplikacji na raz nie ma problemu. Do pisania esemesow na tym modelu musimy sie przyzwyczaic i odrazu powiem ze nie jest to telefon dla osob z grubymi palcami – w klawisz trzeba trafic dosyc precyzyjnie a pozatym nie ma mozliwosci pisania po ekranie rysikiem tak jak to mozna bylo uczynic w avili. W kwestii internetu, gusta sa rozne ale wg mnie przegladarka Dolphin zainstalowana w S II jest poprostu denna. Tel obsluguje Jave wiec mysle ze z wrzuceniem Opery mini nie powinno byc problemow( jeszcze tego nie testowalem) Ogolnie tel w skali do 10 u mnie uzyskal mocna 7 za wyglad, funkcjonalnosc oraz to ze jest dosyc cienki i z latwoscia miesci sie w kieszeni.