Start Forum Odpowiedz na:

Tigertygrys
Uczestnik
Liczba postów: 791

zauważcie że Nokia kuluje jeśli chodzi o budżetowe telefony dotykowe….5530, 5230 i tyle…? Dlatego postawili na połączenie -dwa w jednym , ale wg mnie bezsens …ani to dotyk , ani ergonomia …dotykając jakąś funkcję kciukiem zasłaniam cały ekran …