Start › Forum › Odpowiedz na:
zauważcie że Nokia kuluje jeśli chodzi o budżetowe telefony dotykowe….5530, 5230 i tyle…? Dlatego postawili na połączenie -dwa w jednym , ale wg mnie bezsens …ani to dotyk , ani ergonomia …dotykając jakąś funkcję kciukiem zasłaniam cały ekran …