Gość
7 lipca 2011 o 18:22
Liczba postów: 139021
No to juz chyba wiecie, po co jElop zostal wdrozony do firmy Nokia – tak jak mowilem, kon Trojanski Microsoftu majacy na celu podciecie Noki, by ja mozna bylo przejac, tzn. kupic w przyszlosci za male pieniadze. Dla Microsoftu 🙁