Start Forum Odpowiedz na:

sebi997
Uczestnik
Liczba postów: 1273

Niestety ale w tych czasach bez komórki ani rusz. Zastanawiam sie jak kiedys zylismy bez telefonow a i tak zawsze znalazlo sie kolegow dzis jest to nie do pomyslenia