Start › Forum › Odpowiedz na:
Niestety ale w tych czasach bez komórki ani rusz. Zastanawiam sie jak kiedys zylismy bez telefonow a i tak zawsze znalazlo sie kolegow dzis jest to nie do pomyslenia